Charakterystyczna architektura

Charakterystyczna architektura
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

deweloper (18)Polska jest jednym z nielicznych krajów w których skoki narciarskie stanowią liczącą się dyscyplinę. Przez jakiś czas wyglądało nawet na to, że mogą stać się naszym sportem narodowym – było to za czasów Adama Małysza, który na kilka sezonów kompletnie zdominował ten sport. Nagle w naszym kraju zaczęło powstawać całe mnóstwo skoczni, mimo że bynajmniej nie należą do najtańszych nieruchomości a ich charakterystyczna architektura jest trudna do wkomponowania w krajobraz. Na treningi zaczęły przychodzić całe rzesze młodych skoczków marzących o tym, aby pójść w ślady sportowca z Wisły.

Po Małyszu pojawiła się jeszcze jedna wielka gwiazda, czyli Kamil Stoch, który w odróżnieniu od tego pierwszego ma na koncie złote medale olimpijskie – Adamowi udało się zdobyć tylko srebro. Mimo, że w ostatnich sezonach siła polskich skoków nieco zmalała, należy uznać, że w dłuższej perspektywie dzięki sukcesom Małysza zaczęliśmy się w tej dyscyplinie liczyć znacznie bardziej. Myślę, że Kamil również odnajdzie w końcu formę.

Ciekawe artykuły o budownictwie:

about author

admin

related articles

Kategorie

Archiwa

Nowości:

  • Układanie kostki brukowej Warszawa

    Zawsze chciałam by mój ogród wyglądał naturalnie. Sama dzika natura. I taki właśnie ogród otaczał mój nowy dom. Jednakże życie a przede wszystkim jego praktyczne aspekty, zweryfikowały moje plany. Na naturalnych ścieżkach robiło się błoto, które następnie wnoszono na butach do domu. Wjazd do garażu też wymagał zmian. Ładnie wyglądał tylko w czasie suchego, upalnego…

    Read more

Spis Treści: